Opinie klientów

Dołącz do grona zadowolonych klientów i podziel się z innymi swoją radością

Dowiedz się więcej

Już teraz zobacz co piszą o Nas polscy przedsiębiorcy:

AGNIESZKA HRYCIUK

Położna

W mojej pracy zawodowej jako położna wiem jak ważna jest specjalizacja i precyzja oraz profesjonalizm. Z tych właśnie powodów zdecydowałam się na współpracę z doradcą firmy Goldberg&Sons. Zyskałam świadomość w aspekcie posiadanej umowy. Serwis Pana Macieja Ślubowskiego sprawia, iż wiem, że ktoś trzyma rękę na pulsie i kontroluje moją umowę.

Współpraca z doradcą firmy Goldberg&Sons pomogła mi uporządkować moje umowy finansowe. Nie zdawałem sobie sprawy jak ważna jest dla mnie kwestia zabezpieczenia mojej rodziny. Jestem wdzięczny, rekomenduję współpracę z Goldberg&Sons. Profesjonalizm w 100%.

STANISŁAW TOMCZYK

Właściciel firmy TOMCZYK- usł.transportowo-dźwigowe

Od sześciu lat prowadzimy sklep z odzieżą sportową i akcesoriami MJS Sport. Nasza dzialalność skierowana jest głównie do młodych, ambitnych osób, które spełniają się w sporcie i uwielbiają rywalizację. Wiemy jak trudnym rynkiem jest branża sportowa. Każdego dnia stajemy do walki o Klienta. Naszym atutem jest przede wszystkim indywidualny dobór sprzętu do zawodnika oraz profesjonalna obsługa. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Od początku współpracujemy z wieloma wiodącymi markami, które są obecne na naszym rynku. Specjalnie dla naszych Klientów dobieramy najlepsze materiały. Wiemy jak ważna w biznesie jest obsługa dlatego od wielu lat korzystamy z usług Pana Cezarego Chybowskiego z firmy Goldberg&Sons. Tak samo w biznesie jak i w sporcie ważna jest precyzja i zaufanie, dlatego z czystym sumieniem możemy zarówno polecić Pana Cezarego wszystkim Klientom, jak i dla wszystkich Klientów przygotować specjalne promocje w naszym sklepie. Po wielu latach współpracy z firmą Goldberg&Sons postanowiliśmy zaproponować Państwu 5% rabatu w naszym sklepie MJS Sport na hasło "Goldberg&Sons".

JANUSZ i MAŁGORZATA SZCZUREK

właściciele sklepu MJS Sport

ZOFIA CHLUDZIŃSKA

PSYCHOTERAPEUTA

Współpracuję z firmą Goldberg and Sons od kilku miesięcy, a już w tym czasie zdążyłam zauważyć różnice w obsłudze i prowadzeniu klienta w odróżnieniu od reszty rynku.
Pan Maciej Ślubowski, który jest moim mediatorem utrzymuje kontakt telefoniczny i bacznie wszystkiego pilnuje, natomiast Paweł Chylaszek od strony formalnej prowadzi wszystko w należytym porządku. Mogę zdecydowanie polecić wszystkim obsługę firmy Goldberg and Sons.

Chciałbym bardzo podziękować Panu Pawłowi Chylaszek za doradztwo i uporządkowanie spraw dotyczących ubezpieczeń na życie moje i mojej rodziny

MARIUSZ ŁUKOMSKI

Właściciel Monolith Films

JERZY SCHMIDT

PRZEDSIĘBIORCA, FIRMA AGARESBOSH

Z uwagi na liczne obowiązki, które w życiu przedsiębiorcy są czymś naturalnym i powodują, że o własnych już prywatnych sprawach się zapomina, albo odkłada na bliżej nieokreślone - później. Wcześniejsze doświadczenia z rynkiem finansowym były dla mnie średnio zadowalające, bo otrzymałem zapewnienie od pośrednika, że on się tym zajmie.
Spotkałem na swojej drodze firmę Goldberg & Sons i okazało się, że dotychczasowe moje umowy nie były w żaden sposób obsługiwane. Podjąłem zatem decyzję, aby w kwestii serwisu zaufać panom Dawidowi Grugiel i Pawłowi Chylaszek, który regularnie sprawuje monitoring nad umowami.
A skąd wiem, że tak jest? Otóż regularnie otrzymuję informację m.in. od nich, ale również od p. Magdaleny Domitrz, która w Serwisową Sobotę przekazuje niezbędne informacje.
Firma Goldberg & Sons i jej pracownicy są godni polecenia.

Szanowni Państwo,
Współpracujemy z firmą Goldberg & Sons od ponad dwóch lat. Mediatorką jest Pani Malwina Ochnio a kontakt bezpośredni utrzymuje Pan Paweł Chylaszek.
Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i troska o dobro klienta powodują, że jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy z pełną odpowiedzialnością polecić w/w firmę innym osobom.
Joanna i Sławomir Maj

JOANNA I SŁAWOMIR MAJ

MAŁGORZATA GUT

właścicielka biura rachunkowego Księgowość Bez Tajemnic

Od 1992 roku pracuję w branży księgowo-rozliczeniowej. Prowadzę własne biuro, które moim Klientom ma przybliżyć księgowość bez jakichkolwiek tajemnic. Niestety w naszym kraju wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z faktu jak ważne jest poukładanie wszelkich kwestii finansowo-księgowych. Priorytetem naszego biura jest pomoc ludziom, którzy pragną by ich rozliczenia stały się przejrzyste. Staramy się odpowiednio dobierać i optymalizować rozwiązania podatkowe, dostosowując je do potrzeb naszych klientów. Branża rachunkowa jest bardzo hermetyczna i wymaga dużego zaangażowania czasowego, dlatego moje osobiste finanse powierzyłam Panom Patryk Huta i Cezary Chybowski z firmy Goldberg & Sons

Od dwóch lat sumiennie budujemy naszą markę na krakowskim rynku. Zajmujemy się przede wszystkim zleceniami związanymi z poligrafią. Naszym wyróżnikiem jest jakość i dopasowanie do Klienta. Zasłynęliśmy z perfekcyjnie wykonanych zamówień, takich jak wizytówki czy postery. Zdobywając wiele wyróżnień i nagród, wiemy jak ważna jest dziś silna więź z Klientem. Od kilku lat jesteśmy też klientami rynku finansowego. Korzystamy z różnych rozwiązań, również z różnym skutkiem. Działając w firmie, która opiera się na usługach, wiemy jak wielu ludzi próbuje sprzedać jakiś produkt tylko i wyłącznie dla swojego zysku. Mając na uwadze fakt, że najważniejsze jest zaufanie i wiarygodność, postanowiliśmy powierzyć nasze oszczędności firmie Goldberg And Sons oraz Panu Cezaremu Chybowskiemu. Jesteśmy przekonani, że Klienci tej firmy są i będą zadowoleni, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dla każdego Klienta firmy Goldberg And Sons, przygotowaliśmy specjalne oferty w naszej firmie Drukmania.

KRZYSZTOF HONKISZ

Właściciel firmy poligraficznej DRUKMANIA

SŁAWOMIR HINDERER

Zarządca Nieruchomości

W kwietniu tego roku nieszczęśliwie zostałem wprowadzony w błąd przez nieuczciwego Doradcę Finansowego, który zniknął po podpisaniu umowy. Po pewnym czasie, przez przypadek, u znajomej spotkałem Pana Pawła Chylaszka. Pan Paweł pomógł mi wyjaśnić sytuacje i wraz z Panem Cezarym Chybowskim reprezentowali mnie w sprawie sporu z osobą, która sprzedała mi produkt finansowy, działający na moją niekorzyść. Na szczęście po kilku miesiącach udało się dotrzeć do prawdy i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Dziś jestem szczęśliwym klientem firmy Goldberg & Sons i polecam usługi moich doradców: Pana Chylaszek i Pana Chybowskiego.

Prowadząc własny gabinet lekarski nie mam wystarczająco dużo czasu, aby zastanawiać się nad kolejnymi sposobami efektywnego zarządzania swoim kapitałem. Bardzo się cieszę, że na swojej drodze spotkałem Pana Dawida Grugiel.
Jest to fachowa, kompetentna, konkretna osoba, która pokazała mi nowe finansowe możliwości. Mam do niej pełne zaufanie i widzę w praktyce, że nasza współpraca przynosi bardzo dobre rezultaty. Moje umowy finansowe dzięki opiece Goldberg and Sons zostały poukładane tak jak powinny, zatem z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy.

TOMASZ PIASECKI

Lekarz psychiatra, pisarz

WOJCIECH ZAKRZEWSKI

WŁAŚCICIEL FIRMY STOLARSKIEJ

Jestem przedsiębiorcą, prowadzę firmę stolarską, która produkuje schody. Ze względu na zamówienia z Polski i zagraniczne skupiam się na swojej pracy.
Tak jak od nas klienci wymagają pełnej obsługi, tak samo ja oczekuję od osób z którymi współpracuję pełnej, kompleksowej obsługi. Trafiłem na Pana Pawła Chylaszek z firmy Goldberg&Sons, z którym udało mi się uporządkować moje sprawy finansowe i ubezpieczeniowe.

Nazywam się Alicja Kaczmarek i jestem Kierownikiem Projektów w dużej firmie zajmującej się produkcją i montażem fasad aluminiowo-szklanych. Przy okazji mam dwójkę małych szkrabów, którym muszę poświęcać sporo czasu.
Dbając o ich przyszłość zdecydowałam się skorzystać z profesjonalnej firmy, jaką jest Goldberg&Sons. Dzięki pomocy Pana Pawła Chylaszek i Pani Magdy Moskwy udało mi się znaleźć produkt idealny nie tylko dla moich pociech, ale i dla siebie.
Polecam wszystkim tę firmę, szczególnie gdy brakuje czasu i doświadczenia, aby wybrać odpowiedni produkt finansowy oraz system obsługi.

ALICJA KACZMAREK

KIEROWNIK PROJEKTÓW DUŻEJ FIRMY PRODUKCYJNEJ

CECYLIA WASILEWSKA

WŁAŚCICIELKA PRZEDSIĘBIORSTWA FINANSOWEGO

Jako właścicielka jednego z warszawskich przedsiębiorstw w branży finansowej chciałabym wyrazić swoją opinię na temat działania Pana Cezarego Chybowskiego z firmy Goldberg&Sons. Pan Cezary jest człowiekiem bardzo kulturalnym, cierpliwym oraz taktownym. W przystępny sposób wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości dotyczące transakcji funduszy inwestycyjnych. Mam do niego pełne zaufanie, ponieważ nawet w trudnej sytuacji wykazał się refleksem i wraz z Panem Jakubem Krukiem dostarczyli mi niezbędne dokumenty na czas, czego skutkiem była udana transakcja. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Cezarego Chybowskiego.

Nazywam się Piotr Trznadel działam głównie w branży farmaceutycznej oraz prowadzę kilka działalności gospodarczych, ze względu na wiecznie napięty grafik i liczne wyjazdy nie mam czasu na codzień zająć się sprawami związanymi ze swoimi prywatnymi finansami. Trafił do mnie Pan Paweł Chylaszek z firmy Goldberg and Sons i razem z nim udało mi się poukładać prywatne sprawy. Poprzez regularny kontakt od Pani Aleksandy Fryc jestem pewien że moje finanse są ułożone.

PIOTR TRZNADEL

PRZEDSIĘBIORCA

HANNA SOBISZ

POLONISTKA-LOGOPEDA

Nazywam się Hanna Sobisz od wielu lat prowadzę swój gabinet polonistyczno - logopedyczny i nie mam czasu na to, by uważnie śledzić, co dzieję się na rynku finansowym, a chcę zadbać o swoją przyszłość ekonomiczną. Dzięki Panu Pawłowi Chylaszkowi i Maliwnie Ochnio mogę spać spokojnie. Oni dbają o moje finanse, pilnują terminów i ewentualnie mojego zapominalstwa - mogę Z Przyjemnością polecić ich opiekę z firmy Goldberg and Sons.

Bardzo dużo pracuję i nie mam czasu na zajmowanie się sprawami finansowymi. Robią to za mnie doświadczeni doradcy w tej branży Panowie Michał Szul i Marcin Babiarz. To oni w porę pomogli mi wycofać się z pseudo emerytalnych ubezpieczeń na życie i dopasować moje potrzeby w tym względzie do odpowiednich produktów finansowych. Z Panami Michałem i Marcinem współpracuję już od dłuższego czasu i bardzo sobie cenię ich fachowość, sumienność i dyspozycyjność. Dzięki takim osobom mogę być pewien, że moje pieniądze są w dobrych rękach. Z pełnym przekonaniem mogę polecić ich usługi.

ROBERT PAŁKA

KRZYSZTOF SKUZA

Jestem lekarzem i bardzo dużo czasu poświęcam swojej pracy oraz poszerzaniu swoich kwalifikacji poprzez dokształcanie się w swojej specjalizacji. Prowadzę prywatną praktykę oraz przyjmuję pacjentów w przychodni NFZ. O dawna myślałem by prowadzenie swoich finansów powierzyć kompetentnej osobie bo po prostu szkoda mi mojego czasu przeznaczonego na odpoczynek by po pracy zagłębiać się dodatkowo w tajniki rozwiązań rynkowych. Gdy więc odwiedził mnie ten młody i sympatyczny młody człowiek i zaproponował, ze zajmie się prowadzeniem finansów to po krótkiej ale bardzo rzeczowej rozmowie wiedziałem że to dobra dezycja. Objaśnił mi on bardzo obrazowo i kompetentnie zakres swojej pracy i przedstawił korzyści wynikające z usług. Słuchałem tych informacji bardzo zainteresowany a od czasu spotkania jestem usatysfakcjonowany tymi usługami i informacjami na temat moich finansów i ubezpieczeń. W końcu znalazłem czas na odpoczynek i nie zaśmiecam sobie już głowy sprawami spoza medycyny. Gorąco polecam usługi Pana Michała Szula i Pana Marcina Babiarza gdyż są rzeczowymi i kompetentnymi negocjatorami, którzy zwrócili mi mój niepotrzebnie zabrany czas oraz uporządkowali stan moich finansów.

MARIUSZ PIECHOCKI

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG REKLAMOWO-PROMOCYJNYCH PURP

Prowadzenie własnej firmy wymaga poświęcenia całego wolnego czasu i makabrycznego zaangażowania, aby firma właściwe funkcjonowała i przynosiła zamierzone zyski. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i doskonale radzimy sobie realizując postawione sobie cele. Wypracowane przez nas środki powinny się właściwie zabezpieczyć. Dlatego zdecydowałem się powierzyć moje oszczędności właściwym ludziom specjalizującym się w dziedzinie finansów, a tymi ludźmi są: Pan Maciej Lech i Pan Damian Jędrzejewski z firmy Goldberg&Sons.

Mając dwanaście lat, mój przyjaciel zaraził mnie pasją do sportów motorowych. W tym samym roku kupiłem też swój pierwszy motocykl off-road. Od tamtego czasu poświęciłem każdą swoją wolną chwilę na moja pasję. Sport wymaga ode mnie pełnego zaangażowania oraz wielu wyrzeczeń. Od tego roku mój motor zdobi Polska flaga, która pomaga mi w zawodach Fastedoly RockOil XL Championship oraz British Sprint Enduro Championship reprezentując z duma Nasze Polskie Wartości. W życiu prywatnym również cenię sobie profesjonalizm, dlatego współpracujez Łukaszem Łaskim i Cezarym Chybowskim z firmy Goldberg&Sons, którzy dbają o moje finanse, tak jak ja o swój motor. Wszystkich Klientów firmy zapraszam do Walii na zawody, gdzie człowiek poznaje granice swojego organizmu i uczy się je przekraczać.

DANIEL JACEWICZ

REPREZENTANT POLSKI, MEDALISTA XC ENDURO ENGLAND

KRZYSZTOF LUBIŃSKI

DYREKTOR REGIONU FIRMY „SOBIESKI”

Korzystanie z usług firm, które zajmują się doradztwem finansowym staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Firma Goldberg&Sons zatrudnia specjalistów, którzy oferują bezpłatne porady w zakresie finansów. Pan Michał Torba pomógł mi wybrać najlepszą dla mnie ofertę, a także zajmuje się formalnościami związanymi z procedurami kredytowymi czy inwestycyjnymi. Dzięki pomocy Pana Michała nie muszę śledzić na bieżąco rynku finansowego i wertować wszystkich ofert bankowych. Naprawdę warto skorzystać z porad doradców finansowych Firmy Goldberg&Sons.

Przez klika miesięcy ja i mój małżonek byliśmy zagubieni w gąszczu różnych ofert bankowych i finansowych i nie mogliśmy znaleźć najlepszej opcji dla nas. Tak się jednak złożyło, że kilka tygodni temu dwóch młodych panów, Cezary Chybowski i Michał Mazurek z firmy Goldberg&Sons, skontaktowało się z nami w celu przedstawienia swoich ofert i spotkaliśmy się w mojej firmie. Byli bardzo dobrze przygotowani na spotkanie i przedstawili jasną i zrozumiałą ofertę. Wyjaśnili procedury i sprawy merytoryczne w bardzo kompetentny i wyraźny sposób oraz potrafili odpowiedzieć na nasze pytania. Od 2001 roku prowadzę swoją działalność gospodarczą, którą jest szkoła języka angielskiego, gdzie uczę głównie osoby dorosłe i młodzież oraz przygotowuję ich do różnych egzaminów językowych, np. TELC, BEC, itp. Wykonuję również tłumaczenia z polskiego na angielski i odwrotnie, w tym również tłumaczenia poświadczone, dlatego zazwyczaj nie mam czasu, aby zająć się sprawami bankowymi i finansowymi. Pan Chybowski i Pan Mazurek pomogli nam i jesteśmy zadowoleni z tego, co dla nas zrobili.

MAŁGORZATA I TADEUSZ BŁASZCZAK

WŁAŚCICIELE SIECI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH ENGLISH FOCUS

PIOTR GRUSZCZYŃSKI

SPECJALISTA DS. WDRAŻANIA NOWYCH TECHNOLOGII

Jeśli czas to pieniądz, to współpraca z Goldberg&Sons dla mnie jest oszczędnością podwójną - i czasu, i pieniędzy. Wśród wszelkich produktów finansowych, których chcąc nie chcąc potrzebujemy (lokaty, polisy, konta, karty, kredyty...) już nie sposób wybierać bez dużych nakładów czasu. Sprawy stają się znacznie prostsze, gdy ma się do pomocy Goldberg&Sons, w moim przypadku w osobie pana Michała Szula.

Niejednokrotnie przypadkowe spotkanie, przypadkowa kawa przynosi niesamowite efekty. Tak właśnie rozpoczęła się moja współpraca z panią Hanną Kępa i panem Michałem Szul. Efekt? Porządek w moich finansach oraz pewność, że są one w rękach specjalistów. Szeroka wiedza, czas, który mi poświęcają oraz indywidualne podejście do sytuacji, sprawiły, że finanse "spadły mi z serca"! Naprawdę polecam

GABRIELA SZEWCZYK

ANALITYK FINANSOWY

MACIEJ BIELSKI

EKONOMISTA

Z wykształcenia jestem ekonomistą. W życiu zawodowym spełniam się głównie jako dyrektor finansowy zarówno w prywatnych firmach, jak i w instytucjach państwowych. W życiu prywatnym swoje finanse oddałem w ręce Tomasza Chrząścika. Od czasu kiedy go poznałem, zawsze mogę na niego liczyć. Cieszę się, że są w Polsce ludzie, którzy potrafią być profesjonalistami w każdym calu, lokalizować potrzeby Klienta i dopasowywać do nich wszelkie działania. A co najważniejsze, prowadzić Klienta za rękę przez tę jakże skomplikowaną drogę finansową - uwzględniając oczywiście wszelkie istotne dla Klienta korekty planu. Wiem, że jeżeli ktoś spotka na swojej drodze Tomasza Chrząścika lub kogoś z jego Firmy, na pewno będzie zadowolony z fachowej obsługi. Gorąco polecam.

Zawsze miałam problemy z ulokowaniem moich oszczędności na wszelakich funduszach. Przerażał mnie nawał niezrozumiałych dla mnie informacji. Od kiedy odkryłam firmę Goldberg&Sons problem przestał istnieć. Mój osobisty doradca finansowy, pan Sebastian Trębicki, poprowadził mnie i moją „kasę” przez meandry zawiłości finansowych. Od kiedy p. Sebastian czuwa nad moimi oszczędnościami śpię spokojnie. Wysoki profesjonalizm i niezwykły urok osobisty jest bardzo pomocny.

LIDIA RUSZKOWSKA

DERMATOLOG DZIECIĘCY - GABINET „BABY DERM”

STANISŁAW PIĄTEK

Prowadzę firmę budowlano – remontową. W związku z tym, że prace glazurnicze wykonuje osobiście, to nie mam czasu na zajmowanie się sprawami finansowo – ubezpieczeniowymi. Dlatego właśnie oferta Pana Macieja Lecha wydala mi się naprawdę interesująca. Z niezwykłą starannością zajął się on moimi sprawami. Jestem bardzo zadowolony z formy kontaktów i obsługi w siedzibie firmy przy ulicy Emilii Plater 10

Jest wiele firm na rynku zajmujących się doradztwem finansowym. Nie zawsze jednak oferują one swoim klientom należyte usługi związane z bieżącym zarządzaniem dana inwestycją. Chcąc pewnie inwestować, należy powierzyć swoje pieniądze zaufanym i sprawdzonym fachowcom. Mając kilkunastoletnie doświadczenie z różnymi firmami, mogę zarekomendować specjalistów firmy Goldberg&Sons. Jednym z nich jest Pan Maciej Lech, z którym mam stały kontakt, co zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalista zarządza moimi finansami, a ja mogę zająć się swoimi sprawami zawodowymi.

WIESŁAW ŚWIDEREK

PRACOWNIK NAUKOWY SGGW

HALINA PYŻYŃSKA

Od lat prowadzę własną firmę i wiem jak ważny jest dobry plan. Ciągłe zmiany i dostosowywanie się do rynku to codzienny element, każdy klient poszukuje nowości i aktualności, okazuje się że tak samo jest na rynku finansowym. Podejmowanie próby organizacji swoich finansów nie były łatwym zadaniem, aż do momentu pojawienia się pani Katarzyny Rzepy. Od kilku lat nie muszę zastanawiać się co jest aktualne i właściwe dla mnie i mojej rodziny, bo pani Katarzyna się tym zajmuje. W pełni polecam panią Katarzynę Rzepę oraz firmę Goldberg & Sons.

Jestem przedsiębiorca z branży stoczniowej.Moja praca na przestrzeni lat ubiegła modyfikacją,ponieważ kiedyś liczył się produkt ,a dziś usługa.Dopiero pełna precyzja w działaniu daje zadowolenie klienta i jego satysfakcje.Podobnie widzę działania i współpracę z firmą Goldberg&Sons Sp z.o.o i specialistom panem Dawidem Grugiel. Kwestia serwisu i poziomu obsługi jest godna polecenia, jest unikatowa na rynku, a przez to wyjątkowa. Myślałem, że umowy typu 3 filar działają same.Otóż nie! Dlatego moje finanse są obsługiwane przez specialistów z firmy Goldberg&Sons Sp z.o.o, i nareszcie wiem,że wszystko działa tak jak powinno. Cenię sobie dyspozycyjność specialisty jak ,i asystentki pani Magdaleny Domitrz.

JAN DEJNEKA

WŁAŚCICIEL FIRMY

ANTONI RADZIWIŁKO

WŁAŚCICIEL FIRMY MAKSYMA

Sposobów na skuteczne prowadzenie swoich finansów jest wiele. Problemem natomiast jest brak czasu na zdobycie profesionalnej wiedzy dotyczącej tego tematu i byciem na bieżąco ze wszystkimi zachodzącymi na tym rynku zmianami. Niestety doba ma tylko 24 godziny i nie jesteśmy w stanie być profesionalistami we wszystkich istotnych życiowych obszarach. Mając jednak przekonanie, że część zadań warto jest wydelegować innym kompetętnym osobom, spotkałem się z Panią Magdaleną Domitrz reprezentującą firmę Goldberg&Sons. Nasza rozmowa była owocna i przyniosła oczekiwane rezultaty. Mam 100% zaufania do firmy Goldberg&Sons i jedną bardzo ważną sprawę mniej na głowie. Dziękuje!.

W budowaniu stabilnego biznesu serwis, utrzymywanie relacji i utwierdzania się we wzajemnym zaufaniu to podstawa. Z Panem Grzegorzem Grabcem i Andrzejem Krzynówek współpracę rozpocząłem w 2012 roku i już od samego początku czułem, że może nam się to bardzo zdrowo rozwijać... Dobrze znając się na ludziach staram się zawsze zwrócić uwagę na to, kim naprawdę są i co reprezentują sobą moi partnerzy biznesowi. Firma Goldberg&Sons, Grzegorz Grabiec i Andrzej Krzynówek są ze mną w stałym kontakcie. Nie ma miesiąca, kiedy byśmy nie rozmawiali i obraz,który zbudowali na początku z upływem czasu, potwierdza się, gruntuje. I dlatego też uważam, że śmiało mogę zarekomendować ich serwis, regularną obsługę,profesjonalizm i dołączyć do grona Klientów, którzy również mają okazję rekomendować zadowolenie z jakości obsługi, jaką otrzymują od Goldberg&Sons. Usłyszałem od Panów " Witamy w Goldberg&Sons"... - ZOSTAJĘ!

ADRIAN WIECZOREK

DPRZEDSIĘBIORCA, WŁAŚCICIEL FIRMY HANDLOWEJ IZR

URSZULA REŃSKA

DIETETYK, FIZJOTERAPEUTA, AUTOR PUBLIKACJI

Na co dzień spotykam ludzi, którzy żyją w szybkim tempie. Niestety nie zawsze mają czas zadbać o swoje zdrowie. Dlatego od trzydziestu pięciu lat zajmuję się pomocą w budowaniu stabilnego planu żywieniowego dla pacjentów z całego świata. W 2003 roku rozwinęłam swoją działalność na teren Wielkiej Brytanii, gdzie nawiązałam współpracę z firmami ze Stanów Zjednoczonych. W tej chwili specjalizuję się w profilaktyce mutacji DNA oraz odbudowie tkanek nerwowych. Każdego dnia bez reszty oddaję się mojej profesji i uważam, że każdy człowiek powinien specjalizować się w jednej rzeczy. Dlatego opiekę nad moimi finansami powierzyłam Cezaremu Chybowskiemu z londyńskiego oddziału firmy Goldberg&Sons. Tak jak w medycynie tak i w finansach jestem zwolenniczką szybkiego działania, ale jeżeli chodzi o inwestycje to ja znam się tylko na tej we własne zdrowie.

Lubię robić różne rzeczy samodzielnie i sprawia mi to sporo frajdy. Nie we wszystkim jednak potrafię się sprawnie poruszać i nie zawsze mam na to wystarczająco dużo czasu. Moje samochody serwisuję u specjalistów danej marki, do prac budowlanych mam wyspecjalizowane i sprawdzone ekipy. W kuchni mojej restauracji króluje Ram - najlepszy moim zdaniem nepalski kucharz w Polsce, a całym gastronomicznym przedsięwzięciem zarządza Mikołaj - mój zaufany manager. Finanse pozostawiam specjalistom z Goldberg&Sons- oni wiedzą co z nimi robić i robią to dobrze - Specjalista Maciej Lech.

SŁAWOMIR WARZĘCHOWSKI

GINEKOLOG, WŁAŚCICIEL CHMIELARNI - PIWNEGO MULTITAPU I RESTAURACJI TAJSKO-NEPALSKIEJ

ARTUR RAJCHERT

PRZEWOŹNIK, PRZEDSIĘBIORCA

Rzetelność, profesjonalizm i błyskawiczna reakcja na potrzeby Klienta - to cechy, które zadecydowały o powierzeniu mojego majątku tej firmie. Cieszy mnie dostępność i łatwość kontaktu z osobistym doradcą w osobie pana Marka Jasińskiego, a jeszcze bardziej jego elastyczne podejście do moich oczekiwań dla inwestowanych środków. Możliwość indywidualnego negocjowania świetnie współgra z poczuciem zaufania i bezpieczeństwa stwarzając atmosferę partnerstwa bez natrętnej fraternizacji. Moje pozytywne doświadczenia potwierdzają znajomi, którym poleciłem zarówno firmę, jak i Pana Marka Jasińskiego. Życzę całemu zespołowi podobnych efektów współpracy ze swoimi Klientami.

Żyjemy w zabieganych czasach. Prowadzę agencję artystyczną, często organizuję różnego rodzaju festiwale czy wydarzenia kulturalne. Nie jestem w stanie poświęcić tyle samo uwagi wszystkim ważnym sprawom, nawet tym dotyczącym mojej osoby czy firmy. Dlatego sprawy finansowe, kredytowe czy ubezpieczeniowe powierzyłem profesjonalnej firmie i profesjonalnym osobom, takim jak Maciej Lech. Specjaliści z Goldberg&Sons faktycznie mają nieszablonowe podejście na dzisiejszym rynku. Uważam, że każdy powinien posiadać taką osobę i firmę, zwłaszcza jeśli się na tych zagadnieniach nie zna.

MACIEJ TRZCIŃSKI

MANAGER ALBERT PRODUCTION

MAGDALENA BARTKOWSKA

WŁAŚCICIELKA STUDIO MODELINGU TOP STYLE LONDON

Londyn jest światową stolicą modelingu. Top Style kreuje nowe trendy stawiając na odważne, ale sprawdzone rozwiązania. Nasz salon to miejsce gdzie odrywając wzok od lektury magazynu możesz zobaczyć osoby, o ktorych przed chwilą w nim czytałeś. Nasz salon jest miejscem, gdzie najlepsi fryzjerzy stylizują najbardziej zasłużone dla muzyki czy kinematografii osoby. Słyniemy z profesjonalnej obsługi oraz jakości na którą zasługują zarówno gwiazdy jak i każdy z Nas. W tak artystycznej branży skupiamy sie przede wszystkim na tym, żeby Nasz Klient był zadowolony. Zadzwoniłam do Pana Cezarego Chybowskiego z firmy Goldberg&Sons ponieważ szukałam kogoś kto poprowadzi moje finanse w biznesie i życiu prywatnym.

Moja restauracja instnieje na angielskim rynku już od trzech lat. Przez ten czas zdałam sobie sprawę jak ważna jest obsługa Klienta, w szczególności jeżeli każdego dnia obsługuje się klientów z różnych stron świata. Tworząc swój lokal stanęłam przed trudnym zadaniem przekonania do naszej oferty wymagających angielskich smakoszy. Postawiłam na jakość. U nas najważniejszy jest klient, dlatego otaczamy go opieką od momentu wejścia aż do powrotu, a jak wraca to dostaje od nas jeszcze lepszy serwis i obsługę. Poza pracą zwracam uwagę na te same wartości, dlatego swoje finanse powierzyłam Łukaszowi Łaskiemu i Cezaremu Chybowskiemu z firmy oldberg&Sons. Firma, tak jak ja, skupia się na profesjonalnej obsłudze i wprowadza innowacyjne metody kontaktu z Klientem. Dziś zapisuje w telefonie numer do mojej osobistej asystentki - Katarzyny Mickiewicz i wiem, że mogę skupić się tylko i wyłącznie na rozwoju swojej firmy. Polecam!

KAMILA DROZDA

WŁAŚCICIELKA RESTAURACJI "THE GREENOCK CAFE" LONDYN

BOGDAN WASZTYL

DZIENNIKARZ

Jestem dziennikarzem -opieram się na faktach. Opowiadam o niezwykłych ludzkich historiach w reportażach i filmach dokumentalnych. Do pieniędzy zawsze miałem w miarę luźne podejście, choć wiem, że są one potrzebne każdemu. Ostatnio udało mi się połączyć obydwa tematy. Poznałem Pana Tomka Chrząścika, który obsługuje od dawna finanse mojego przyjaciela. Można powiedzieć, że wpisał się już w jego "historię". Podobny sposób myślenia spowodował, że postanowiliśmy z Panem Tomkiem połączyć nasze działania. Śmiało mogę polecić współpracę z firmą Goldberg&Sons Goldberg&Sons każdemu.

W tak delikatnej materii jak finanse osobiste i inwestowanie zawsze zdaję się na profesjonalistów. Pewność sprawnego zarządzania i kwestie trafnego doboru instrumentów finansowych przekonały mnie do powierzenia swojego majątku doradcom finansowym z firmy Goldberg&Sons - Rozwiązania zaproponowane przez pracowników firmy Goldberg&Sons okazały się świetnie dopasowane do mojej sytuacji i pozwoliły mi ze spokojem patrzeć na swoją finansową przyszłość.

ANDRZEJ GRABOWSKI

AKTOR

GRAŻYNA MIGDALSKA

LEKARZ

Jestem lekarzem, pracuje od rana do wieczora i brakuje mi czasu na zajmowanie się innymi rzeczami w tym finansami. z produktów w stylu "Trzeci filar" wyleczyłam się, gdy okazało się, że otrzymam mniej niż wpłaciłam. I tu pojawiła się Pani Katarzyna Rzepa ze swoim sympatycznym, otwartym ale rzeczowym podejsciem. Potrafi słuchac i dostosować propozycje finansowe do potrzeb i pomysłów klienta.Wspoółpracuje z Panią Kasią już od dłuższego czasu i zdecydowanie polecam jej fachowość, sumienność, obiektywizm oraz dyspozycyjność. Dzięki takim osobą jak Pani Kasia mozna spokojnie pracować, zostawiająć swoje pieniądze w dobrych rękach.

Pracuję jako monter biżuterii. Wiem, że należy zadbać o swoją przyszłość. Nie mam wiedzy na temat finansów. Spotkałam pana Pawła Chylaszek z firmy Goldberg&Sons i dzięki niemu uporządkowałam swoje aktywa. Mogę polecić innym osobom pomoc pana Pawła Chylaszek i pani Iwony Kowalczyk z firmy Goldberg&Sons jako kompetentnego doradcę, umiejącego doradzić rozwiązania dostosowane do danego klienta. Musze przyznać, że pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą klienta jak w firmie Goldberg&Sons. Dużą wagę przywiązuje się w tej firmie do kontaktu z klientami. Dzięki asystentce pani Andżelice Olek jestem na bieżąco informowana o stanie swoich finansów.

ANNA SIKORSKA

MONTER BIŻUTERII

GRAŻYNA WORKOWSKA

WŁAŚCICIELKA FIRMY "ROTOR 1"

Jestem przedsiębiorcą i głównie skupiam się na swojej firmie, bo tutaj angażuje swój czas. Trafił do mnie pan Dawid Grygiel z firmy Goldberg&Sons Sp.z.o.o by dokonać analizy moich obecnych rozwiązań finansowych. Okazało się, że są one niedopasowane do moich potrzeb, i przede wszystkim przestały spełniać standardy rynkowe. Potrafię zarabiać pieniądze u siebie w firmie, lecz rynek finansowy jest dla mnie tajemnica i podejmowanie decyzji na własną rękę okazało się dla mnie zgubne, dlatego "Te" sprawy oddałam specjalistą, a regularny kontakt asystentów pani Angeliki Olek i pana Macieja Trybuś pozwala mi spać spokojnie, bo wiem, iż pracownicy Goldberg&Sons pracują z dużym zaangażowaniem, a tego wymagam od osób, które chcą ze mną współpracować.

Nazywam się Elżbieta Panek, od 29 lat jestem ginekologiem. Każdego dnia poświęcam dużo czasu swojej pracy. Prowadzę praktykę lekarską na terenie Warszawy i okolic. Codziennie spotykam się z najróżniejszymi przypadłościami u swoich pacjentek. Wiem jak ważna jest dyskrecja i odpowiednie podejście do drugiego człowieka w tak delikatnej swerze jak zdrowie. Bardzo podobnie jest z finansami. Wymagają odpowiedniego wyczucia i dużej wiedzy. Bardzo duże znaczenie przywiązuje do profesionalizmu, dlatego mogę polecić usługi Pana Cezarego Chybowskiego z firmy Goldberg&Sons. Gdy spotkałam się z nim po raz pierwszy, nie zdawałam sobie sprawy ze skomplikowanej sytuacji, jaką panuje w moich finansach. Dziś to się zmieniło! Jestem wdzięczna Panu Cezaremu, że zechciał zająć się kompleksowo moimi funduszami, za co jestem mu bardzo wdzięczna i z całym przekonaniem mogę polecić jego usługi, by tak jak moim był i Państwa Osobistym Doradcą.

ELŻBIETA PANEK

GINEKOLOG-POŁOŻNA

MARTA PIOTROWSKA

LEKARZ

Pracuję od rana do wieczora 6 dni w tygodniu, dlatego też nie mam czasu na zajmowanie się sprawami finansowymi. W życiu kieruję się uczciwością i tego samego oczekuję od innych. Decyzje o inwestycjach zazwyczaj podejmuję rozważnie. W pewnym momencie jednak niezbyt trafnie oceniłam ofertę nieuczciwych przedstawicieli usług finansowych. Dzięki Panu Cezaremu Chybowskiemu, doświadczonemu Negocjatorowi w branży finansowej mogłam uporządkować moją sytuację , a przede wszystkim odzyskać wiarę w ludzi. Z całym przekonaniem mogę zarekomendować Pana Cezarego Chybowskiego jako osobę bardzo kompetentną, rzetelną, o wysokim profesjonalizmie, z indywidualnym podejściem do Klienta. Jestem wdzięczna Panu Chybowskiemu za udzieloną mi bezinteresowną pomoc, co w dzisiejszych czasach jest ewenementem. Powierzając mu swoje sprawy finansowe czuję się bezpiecznie. Cenię w nim jego dostępność, częsty kontakt oraz to, że zawsze odpowiada na moje telefony. Rekomenduję go jako uczciwego Specjalistę w swojej dziedzinie i mogę z przekonaniem polecić jego usługi.